.

.

New
WRENFRG Kaldırma Silindirleri Hidrolik Silindir Kaldırma Krikosu 110CC Hidrolik Pompalı Düşük Yükseklikte Katı Tek Etkili Hidrolik Kaldırma Silindirleri, 20T Tonaj 26mm İş Seyahati

WRENFRG Kaldırma Silindirleri Hidrolik Silindir Kaldırma Krikosu 110CC Hidrolik Pompalı Düşük Yükseklikte Katı Tek Etkili Hidrolik Kaldırma

₺ 1908.87

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Bu hidrolik kriko silindiri, dar alan konumu için uygun küçük boyut avantajlarına sahiptir.Elektrik enerjisi, kimya endüstrisi, çelik, Köprüler, makineler ve diğer endüstrilerdeki donatıcılar, imalatçılar, kaynakçılar ve otomotiv gövde ve çerçeve atölyeleri için mükemmel bir yardımcıdır.Çabuk toz kapağı ile baş bağlama, tozdan jack içerde önlenmesi, hiçbir sızıntı ile sıkı bağlantısı vardır.Kompakt, düşük yükseklikte bir silindir tasarımı, diğer silindirlerin sığmayacağı kapalı alanlar için idealdir.Ağır hizmet tipi metal konstrüksiyondan yapılmış hidrolik silindir krikomuz yüzeye boya püskürtüyor, çizilmeyi önlüyor.Ram hidrolik silindirimiz, çalışma sırasında güvenilir destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. operation.No kaldırırken sıkışmış, büyük 20 T/44000 LBS tonaj, yeterli strok (26mm /1.02 inç).Hidrolik kriko kullanıldığında, taban düz ve sert olmalıdır.Güvenliği sağlamak için basınç yüzeyini genişletmek için yağsız ahşap paneller.Kaymayı önlemek için tahtalar yerine demir kullanılamaz.Şartname : Malzeme : takım çeliği Bağlantı : 20 TWorking inme : 26mm (1.02 in) Yükseklik : 51mm (2.01 in) Toplam uzatma yüksekliği : 77mm (3.03 in) Mil çapı : 50mm (1.97 in) Ağırlık : 2.7 KG (5.95 lb) Özellikler : 1.Küçük çalışma alanı için hafif tasarım2.Pistonun krom kaplı yüzeyi, pistonun servis ömrünü uzatırpaket İçeriği : 1x Hidrolik Silindir1x 110cc Hidrolik pompnot : Düzgün çalışması için tüm yağ silindirlerinin katı ve düz yüzeylerle bağlanması gerekir.Örneğin, kumlu toprakta veya gevşek yüzeylerde ince yağ silindirlerinin kullanılması yağ silindirlerine zarar verecektir.Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Anlayışınız için teşekkürler.

Mülkleri için

Malzeme:
Takım çeliği
Tonaj:
20T
Çalışma inme:
26mm (1.02 inç)
Yükseklik:
51mm (2.01 inç)
Toplam uzatma yüksekliği:
77mm (3.03 inç)
Mil çapı:
50mm (1.97 inç)
Ağırlık:
2.7KG (5.95lb)
Özellikler:
1.Küçük çalışma alanı için hafif tasarım :
2.Pistonun krom kaplı yüzeyi, pistonun servis ömrünü uzatır :
Paket içeriği:
1x Hidrolik Silindir :
1x 110cc Hidrolik Pompa :
Düzgün çalışması için tüm yağ silindirlerinin sağlam ve düz yüzeylerle bağlanması gerekir. Örneğin, kumlu toprakta veya gevşek yüzeylerde ince yağ silindirlerinin kullanılması yağ silindirlerine zarar verecektir. :
Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Anlayışınız için teşekkürler. :
Yeni Kız

Kategorideki ürünler