.

.

New
SUXXAN Geniş Alan Endüstriyel Metal Depolama Dolabı, 4 Ayarlanabilir Raflı Kilitli Çelik Depolama Dosya Dolabı ve Ev Ofisi için İki Kapılı Dosya Dolabı, Montaj Gerekli (Siyah, 72)

SUXXAN Geniş Alan Endüstriyel Metal Depolama Dolabı, 4 Ayarlanabilir Raflı Kilitli Çelik Depolama Dosya Dolabı ve Ev Ofisi için İki Kapılı

₺ 120.30

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

"Yüksek Kaliteli Malzeme" : Tüm-in-one takviyeli ağır metal çerçeve, katı ve güçlü.Çevre koruma tozu, toksik olmayan, pas direnci. "Pratik Tasarım" : Uyarlanabilirlik ve rahatlık sağlayan 4 ayarlanabilir raf ile donatılmış, farklı ihtiyaçlarınızı karşılar.Değerli eşyalarınızı korumak için yüksek kaliteli kilit toplama, iki anahtar dahildir. "Çoklu kullanımlar" : Basit ve pratik tasarım, ofiste, garajlarda, bodrumlarda, evde, arşivlerde, depoda veya güvenli depolama alanının gerekli olduğu her yerde yaygın olarak kullanılmasını sağlar. "Uzun metal dolap" : Bu çelik dolap, çok sayıda ürünü saklamak için iyi bir seçim olmasının yanı sıra, ürünlerinizi ışık, sıcaklık, kir ve tozdan korumak için de mükemmeldir. "Özellikler ve servis" : boyut 2 kapılı 72" Y x 36" G x 18" D'dir.Basit montaj gerektirir veya herhangi bir montaj veya kalite probleminiz varsa, güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz 24 saat içinde yanıt verecektir.Ve bir sebep olmadan malları iade etmek istiyorsanız, malları hasar görmeden iade etmeniz, nakliye ücretini ödemeniz ve %15 stok ücreti ödemeniz gerekir.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler