.

.

New
SUDEG Tek Kullanımlık araba kılıfı 5 Paket Şeffaf Plastik araba kılıfı Evrensel Yağmur Toz garaj Kapağı Elastik Bant ile SUV/Van / Kamyon Kapakları 4.8 m(W) x 7.5 m(L)

SUDEG Tek Kullanımlık araba kılıfı 5 Paket Şeffaf Plastik araba kılıfı Evrensel Yağmur Toz garaj Kapağı Elastik Bant ile SUV/Van / Kamyon

₺ 164.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????【PROFESYONEL TAŞINABİLİR VE HAFİF TASARIM】-Çok hafiftir ve kolayca taşınabilir, herhangi bir pozisyonunuzu işgal etmez ve hava aniden kötüleştiğinde aracınız için en hızlı barınağı sağlayabilir.Paket 5 kapak içerir ve hepsi ayrı ayrı paketlenmiştir. ????【ELASTİK BANT ÇEŞİTLİ ARABA MODELLERİNE iyi UYGULANABİLİR】-Daha sıkı bir uyum ve daha iyi toz koruması için elastik bant. ????【KÖTÜ HAVA koşullarından SONRA ARABANIZI YENİ GİBİ TUTUN】 - Yüksek kaliteli su geçirmezlik fonksiyonu yağmurlu günler için çok iyi olabilir ve PE malzemesi toza karşı iyi koruyabilir, yumuşak malzeme aracın boyasına sürtünme hasarına neden olmaz. ????【YAYGIN UYGULAMA】 BMW, Audi ve Mercedes sedanları, Camaro, Mustang vb.Araçlara uyar.Kapalı depolama veya geçici dış mekan kaplaması için mükemmeldir. ????【BÜYÜK BOY VE HAFİF】4.8 m(W)x7.5m(L)x0.04mm (LL boyutu) (SUV, Jeep için), Kalınlık : 0.04 mm.Ağırlık : 600 g/adet.Çok hafiftir ve kolayca taşınabilir, herhangi bir pozisyonunuzu işgal etmez ve hava aniden kötüleştiğinde aracınız için en hızlı barınağı sağlayabilir.Paket 5 kapak içerir ve hepsi ayrı ayrı paketlenmiştir.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler