.

.

New
Silikon Makarna Çatalı,11 İnç Spagetti Kaşık Makarna Çatalı, 480°F'ye kadar Yüksek ısıya Dayanıklı, Hijyenik Tek Parça Tasarım, Spagetti Süzgeç ve Sunucu Kaşığı Yemek pişirmek için İdeal (Siyah)

Silikon Makarna Çatalı,11 İnç Spagetti Kaşık Makarna Çatalı, 480°F'ye kadar Yüksek ısıya Dayanıklı, Hijyenik Tek Parça Tasarım, Spagetti

₺ 19.47

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????【Aileniz için Güvenli ve Sağlıklı】-Güvenlik açısından test edilmiş, 480°F'ye kadar ısıya dayanıklı ve %100 BPA içermeyen garantili yüksek kaliteli silikonlu silikon makarna çatalı.Katı silikon tasarımımız bakteri barındırmaz veya eriterek veya çözgü yaparak sizi hayal kırıklığına uğratmaz ve yapışmaz tavalar için mükemmeldir. ????【Ergonomıc Handlel】 - Vakum kolu sıcak gıda ile kullanıldığında ısı iletimini azaltır.Bir süre sonra ısıya maruz kaldığında bile ellerinizin yanmasını önler.Kullanımı rahat ve kolay kavrama.Sap üzerindeki dahili delik, kolay saklama için yardımcı olur. ????【Yemek Yapmayı Sevmekten ilham Alın】 - Şık yeni spagetti sunucunuz kullanmak için çok eğlenceli olacak, bu yüzden yakında arkadaşlarınız ve aileniz için cennet yemekleri yaratacaksınız.Ayrıca mutfak eşyalarımız popüler bir düğün ve eve taşınma hediyesinin yanı sıra kaliteli mutfak ürünlerini sevenler için bir hediyedir. ????【Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir】 - Kauçuk spatula, normal mutfak eşyaları ile aynı şekilde elle veya evde temizlenebilir. dishwasher.Do silikonun yüzeyini çizebileceğinden ve kaçınılması gerektiğinden aşındırıcı temizleme pedleri kullanmayın. ????【Sözümüz】 - Özel bir yıllık Para İade Garantimizle desteklenirsiniz.Spagetti kaşık makarna çatalımızla tatmin edici olmayan herhangi bir parçanız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, 24 saat içinde cevap vereceğiz.NOT : Bu öğe fonksiyonel keskin noktalar içerir, lütfen çocukların ve bebeğin erişemeyeceği bir yere koyun.Renk : Siyah.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler