.

.

New
SEİSSO Boks Tekme Pedleri Delme Eldiveni Kavisli, Müsabakaların Pedleri,Deri Malzeme Sanat Karate Pad Tay El Pedi Odak Hedef Kickboks El Hedefleri için Tekme Kalkan Eğitim, Müsabakaların, Dojo (4 Adet Set)

SEİSSO Boks Tekme Pedleri Delme Eldiveni Kavisli, Müsabakaların Pedleri,Deri Malzeme Sanat Karate Pad Tay El Pedi Odak Hedef Kickboks

₺ 90.60

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Paket Listesi-Her Yaş için Uygundur】 : Bir çift Spor Boks Eldiveni, Bir çift Tekme Pedi.Boks antrenman setimiz antrenman ihtiyacınızı karşılayabilir, kaslarınızı, doğruluğunuzu ve gücünüzü geliştirebilir.Hem yetişkinlerin hem de her yaştan çocuğun kolayca kullanabileceği ayarlanabilir bir kol bandı ile tasarlanmıştır. 【Malzeme.Fikir tartışması ortaklarınızı korurken size yüksek kaliteli bir eğitim deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz.Delme Eldiveni / ADET : .Boyutu : 10.2x7.5x1. 9(inç) / 26x19x5(cm).Ağırlık : 0.12 kg / 0.26 lb.Tekme Pedi / ADET : .Boyutu : 15. 6x7.7x3. 7(inç) / 39. 5x19. 5x9. 5(cm).Ağırlık : 0.36 kg / 0.79 lb.Malzeme : Yüksek kaliteli PU deri ve kalın sünger.Paket içeriği : . 2 × Delme Eldiveni. 2 × Tekme Pedi.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler