.

.

New
Sculpey III 30 Canlı Renkler Polimer Fırın Fırında Kil, Toksik Olmayan 1.88 lbs. modelleme, heykel, tatil, DIY, karma medya ve okul projeleri için idealdir. Tüm beceri düzeyleri için mükemmel.

Sculpey III 30 Canlı Renkler Polimer Fırın Fırında Kil, Toksik Olmayan 1.88 lbs. modelleme, heykel, tatil, DIY, karma medya ve okul projeleri

₺ 149.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Pişene kadar yumuşak kalır-Havayla kurumaz.Ev fırınınızda pişene kadar yumuşak ve esnek kalır-Fırına gerek yoktur.Kullanmak için ekstra kil saklayın later.In sınıf-çocukların yaratıcılıklarını keşfetmelerine izin vermek için ucuz bir yol sunar.Kullanımı kolay-Bitmiş parçalarınızı oluşturmak için ellerinizi kullanın veya çeşitli kil araçlarını deneyin.Çocuklardan sanatçılara kadar herkes için mükemmel bir DIY hediyesi! - 30 canlı 1 oz içerir.Turuncu, Balerin, Teğmen Mavi İnci, yarı Saydam, Tatlı Patates, Mavi, koyu Kırmızı İnci, İnci, Bahar, Leylak, Kahverengi Süet, Granny Smith, Altın, Limonata, Deniz Kuvvetleri Pearl, Pembe, Çikolata, Bej, Turkuaz, Yaprak Yeşil, Gökyüzü Mavi, Gümüş, Kırmızı, Beyaz kil çubuklar : Siyah, Zümrüt, Mor, Sarı, Deniz mavisi İnci, Yaprak Yeşil, Kırmızı Sıcak Kırmızı, Sadece.ABD'de üretilmiştir-Çocuklar için Toksik Olmayan Polimer Kil kurumaz!.Bir kez tedavi, kil boyalı, kumlu, delinmiş ve oyulmuş olabilir.Klasikler Koleksiyonundan 30-1 oz barlar, Parlak Fikirler, Doğallar, İnciler ve Pastel renk aileleri içerir.Boyutu : Tek Paket.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler