.

.

New
RoMech Elektrikli Halat Kesici ile Ayarlanabilir Güç-Sıcak Bıçak Termal Bıçak için Örgü Kumaş Dokuma Kemer Şerit-Tezgah Montaj Kesme Aracı Kiti-İyileşmek Mühürleyen (120 W, RM-025)

RoMech Elektrikli Halat Kesici ile Ayarlanabilir Güç-Sıcak Bıçak Termal Bıçak için Örgü Kumaş Dokuma Kemer Şerit-Tezgah Montaj Kesme

₺ 387.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

✔ 【TEMİZ VE PÜRÜZSÜZ KESİM, KARIŞIKLIK YOK】Ro Mech sıcak bıçaklar kumaşları ve ipi pürüzsüz ve hızlı bir şekilde keser, kenarları temiz bir şekilde kapatır ve enkaz bırakmaz!. FAST【Hızlı ısınma】 Sıcak kesici 15 saniye içinde 932° F'ye kadar çıkabilir ve herhangi bir iş için uygun sıcaklığı sağlayabilir. 【ENDÜSTRİYEL SINIF 】Ticari ve endüstriyel kullanım için uygundur, tuval, sentetik kumaş, kumaş, ip, kordon, dokuma, kemer, şerit ve daha fazlasını kesebilir. adjustable【HANDY KIT 】Ro Mech ayarlanabilir ısı kesici (120 W), bir kesme bıçağı (3,5 inç), altıgen anahtar ve temizleme fırçası içerir. QUALITY【Ro Mech MARKA KALİTE TAAHHÜDÜ】 Ürünlerimizin kalitesinin arkasındayız.Herhangi bir nedenle satın alma işleminizden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.45 günlük para iadesi ve 12 aylık garanti veriyoruz. Risksiz alışveriş için %100 Memnuniyet Garantisi!.Gerilim : AC110 V / 50 HZ.Bıçak çalışma sıcaklığı : 0-932° F. Güç kablosu uzunluğu : 8 feet.Çoğu Sentetik Kumaş ve Halat Türünü Keser.Ro Mech Kumaş Sıcak Bıçağı, sentetik kumaşları, dokuma, ip, yelken bezi ve geleneksel makasla kesildiğinde öfkelenecek diğer birçok malzemeyi kesmek için mükemmel bir araçtır.Ro Mech Termal Kesici temiz bir şekilde keser ve smoothly.As ısı kumaşla reaksiyona girer, geleneksel bir bıçak kullanırken yaygın olan toz ve döküntüleri bırakmadan keser.Geride toz veya polistiren talaşı kalmadığında, temizlenmesi kolaydır.Ticari ve endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır.Ro Mech Termal Kesici nasıl kullanılır.Kesici, tuval, sentetik kumaş, kumaş, ip ve kordon dahil olmak üzere Sentetik Kumaşlar ve Halatlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Bu, 932° F(500°C) kadar sıcak olabilen bir bıçağa sahip sıcak bir bıçak sistemidir.Okuyun ve tam kesici kullanmadan önce kullanma talimatlarını anlaması çok kritik olan Teknik özellikler : .Voltaj : AC110 V / 50 HZBlade çalışma sıcaklığı : 0-932° fgüç kablosu uzunluğu : 8 feet.Kit, bir halat kesici, bir bıçak, bir temizleme fırçası ve bir altıgen anahtar içerir.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler