.

.

New
Retro Demir Mumluk Silindirik Mumluk Masa Mumluk Düğün, Festival ve Doğum Günü Mum Işığında Akşam Yemeği Dekoratif ışık ev Dekorasyonu Süsleme Düğün masa süsü (2 Adet)

Retro Demir Mumluk Silindirik Mumluk Masa Mumluk Düğün, Festival ve Doğum Günü Mum Işığında Akşam Yemeği Dekoratif ışık ev Dekorasyonu

₺ 71.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

ÖLÇÜMLER : Her biri önlemler : küçük : 11 cm/4.3”×16 cm/6.3”, büyük : 11 cm/4.3”×22.5 cm/9”.2-3” çaplı sütun mumu veya LED alevsiz sütun mumları için mükemmeldir.Mumlar dahil değildir.DÜŞÜNCELİ tasarım : Ev Dekor Aksanlı Mumluklarımız, Dikkatli Detaylandırmayı Üstün Malzemelerle Birleştirir.Mükemmel çizgiler ve klasik kraliyet stili görsel olarak hoş bir görünüm sunar.MÜKEMMEL MALZEME : Mumluk setimiz demirden yapılmıştır, yüzey mat, sağlam ve paslanmaya karşı dayanıklıdır ve mumlukların masa çiziklerini önlemek için Kadife dipleri vardır.Yumuşak ve kuru bir bezle temizleyebilirsiniz.KARARLI : Sütun şamdan tutucusunun taban çapı 11cm / 4.3” dir ve kolayca düşmeyecek ve uzun yıllar kullanılabilecek kadar ağırdır.UYGULAMA : Çok çeşitli tasarım ayarları için idealdir, herhangi bir odanın dekoruna dekoratif bir dokunuş eklemek için mükemmeldir.Günlük kullanım için mükemmel, düğün, olaylar, aromaterapi, Spa, Reiki, Meditation.It ayrıca doğum günü, yıldönümü, eve taşınma partisi veya tatil için mükemmel bir hediye.Sziqiqi, kolayca düşebilecek daha iyi ve şık bir ev tasarlamaya odaklanır. 1. Mükemmel malzemelerden yapılmış el.2. Klasik moda stil herhangi bir sahne için uygundur.3. Istikrarlı ve güvenli, düşmek kolay değil.4. Anti-pas, güçlü, deforme kolay değil.5. Kadife alt, mobilyalarınızı çizilmelere karşı korur.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler