.

.

New
Pirvodee Servikal Yastık Bellek Köpük Kontur Yastıklar için Boyun Ağrısı Omuz Rölyef Uyku, Farklı Yükseklik Anti Horlama Yastık için Yan Uyuyanlar, geri ve Mide Uyuyanlar, Beyaz (Artı bir Yastık Kılıfı)

Pirvodee Servikal Yastık Bellek Köpük Kontur Yastıklar için Boyun Ağrısı Omuz Rölyef Uyku, Farklı Yükseklik Anti Horlama Yastık için

₺ 146.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Nefes alabilen, iki yıkanabilir yastık kılıfı] Yastığın zaten beyaz bir yastık kılıfı ve ayrı bir pakette size verilen gri bir yastık kılıfı var.Her iki yastık kılıfı da makinede yıkanabilir ve değiştirilecek her zaman temiz bir yastık kılıfına sahip olmanızı sağlar.Not : Bellek köpüğü temizlenmemelidir. [Uyurken boyun ağrınız var mı? 】 Bu boyun yastığı doğru uyku duruşunu korumaya yardımcı olur.Baş ve omuzlardaki basınç, boyun ve omurganın ağrısını hafifletmek için eşit olarak dağıtılabilir.Uyandıktan sonra tazelenmiş ve enerjik hissedin ve yeni bir güne başlayın. [Yan Uyuyanlar ve Sırtüstü insanlar için İdeal Yastık] Ergonomik yastık tasarımı servikal basıncı ve ortaya çıkan rahatsızlığı hafifletmeye yardımcı olur.Her iki taraftaki yüksek ve düşük profil, insan vücudunun doğal eğriliğine uyar.Ergonomik yastığın ekstra kol dayanağı kollarınızı destekler. [Horlamayı azaltmanıza yardımcı olur] : Boyun konturu boynun doğal eğrisini destekler ve gece boyunca peluş konfor sağlar; daha özgürce nefes almanızı sağlar ve horlamayı azaltır. [Çeşitli insanlar için geçerlidir] Boyun ağrısından kurtulmak veya horlama kalabalığından kurtulmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın.Ya da bir erkek ya da kadınsanız, bu yastığın farklı insan grupları tarafından kullanılabilecek iki yüksekliği olabilir.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler