.

.

New
Parke Zemin için Ofis Koltuğu Mat 47 Çap, 1/5 Kalın, Ofis Yuvarlak Halı, Ofis Koltuğu için Zemin Mat Ahşap Zemin, Haddeleme Sandalyeler için Kapalı Paspaslar, Masa Mat, Bilgisayar Sandalye Paspaslar, Kilim Halı (47 Dairesel)

Parke Zemin için Ofis Koltuğu Mat 47 Çap, 1/5 Kalın, Ofis Yuvarlak Halı, Ofis Koltuğu için Zemin Mat Ahşap Zemin, Haddeleme Sandalyeler

₺ 107.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Safety】 - - - - Ofis matı (boyut : 47 inç çap,kalın : 1/5" ağırlık : 2.47 lb) %100 polyester elyaftan/önden ve Termo-Plastik-Kauçuk malzemeden (TPR)/arkadan yapılmıştır. % 100 kokusuz, buklesiz, solmaz, yıkanabilir, şerit yok, çatlak yok, solma yok sağlıklı bir iç ortamı koruyabilir. 【Kaymaz ve Dayanıklı】 - - - - Yükseltilmiş versiyonun malzemesi paspasın kaymasını önler ve yüzey halı gibi yumuşak ilmek benzeri bir kumaştır.Sandalyeyi hareket ettirseniz bile, mükemmel gürültü azaltma ile zemini çizmez.Fayans, laminat, vinil, taş, fayans, beton, parke vb.Tüm sert zemin yüzeyleri için uygundur.Halı için tavsiye edilmez. 【Koruma】 - - - - Paspas, sert zemini korurken sandalyenizde veya masanızda aşınma ve yıpranmayı önler surfaces.It ofis koltuğu tekerleklerinizin günlük görevleri yerine getirirken kolayca hareket etmesini sağlar, ancak kontrollü yuvarlanmayı sürdürmek için yeterli tutuşa sahiptir, böylece sandalye kaymaz ve bacak yorgunluğu riskini azaltmaya yardımcı olur. 【Kesilebilir ve Yıkanabilir】 - - - - Yuvarlanan sandalyeler için ofis halıları olarak paspas serbestçe kesilebilir ve düzensiz şekilli yerlere kolayca yerleştirilebilir.Sandalye minderi bir çamaşır torbasına konabilir ve temizlemek için çamaşır makinesine yerleştirilebilir. 【Kalite Garantisi】 - - - - Sandalye minderimizden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin (iade penceresinin dışında olsa bile), bir ay garanti veya değiştirme veya geri ödeme hizmeti sunacağız.Boyut : 47 " Dairesel.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler