.

.

New
Pancellent Kablosuz Endoskop Kamera 1080 P WiFi HD Borescope ile Yarı Sert Kablo için Android / iOS Smartphone / iPhone / Samsung Tablet Cihazlar (16.5 FT / 5 M)

Pancellent Kablosuz Endoskop Kamera 1080 P WiFi HD Borescope ile Yarı Sert Kablo için Android / iOS Smartphone / iPhone / Samsung Tablet

₺ 77.70

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[1080 P neden daha pahalı? ] Üç Devrimci yazılım güncellemesi! 1) kamera Odak mesafesi 3.14 in~19.7 in( 8~50 cm), bu 4~6 cm olan endoskoptan öncekinden daha iyidir.Ve uzak mesafeden daha net görüyorsunuz. 2) Uygulama güncellemesi yakınlaştır ve uzaklaştır, görünümü döndür function.It borulardaki kablo, makine parçaları, devre kartı gibi bazı alanları daha net ve doğru bir şekilde incelemeniz için çok uygundur. 3) 1080 P (1980*1080 P,16 : 9) çözüm. [ Özel Bonus ] Size özel bir hediye olarak bir işlev Çubuğu sağladı.Selfie Çubuğu gibi, işlev çubuğu da herhangi bir köşeyi daha kullanışlı kontrol etmenizi sağlar. [Yükseltme Sınıfı ] 8 LED!!IP68 Su Geçirmez!!!Karanlık alandan korkmayan sekiz LED ışığının parlaklığını ayarlamak için dönen bir tekerlek.IP68 Su Geçirmez Kamera, altındaki alanı inceleyebilir water.It APP üzerinden fotoğraf, video çekebilir, kullanımı kolay.Hepsi Pancellent kamerayı borescope'unuz yapar. [ IPEX Anten Kablosuz ] Güçlü Sinyal ile IPEX Anten inşa.Android Akıllı Telefonu Destekleyin(Android 4.2'nin Üstünde) i Phone İOS cihazları (İOS 8.0'ın Üstünde) Ayrıca Esnek Kablo (Yarı sert Kablo), daha ağır eşyalar almak, farklı şekillerde çeşitli yerleri kontrol etmek gibi daha fazla faydaya sahiptir. Ağız içi kamera sistemi, su altı kamerası, su geçirmez Mikro için İdeal bir Enstrüman Aracı]-kamera, motorlu araç dedektörü, kanalizasyon boru hattı dedektörü, arama ve kurtarma, ceza ve özel dedektörü, arkeolojik tespit, PCB tespiti, evde bakım, Havacılık ve uzay endüstrisi, bakım ve traktör Sanayi, petrol sondaj Sanayi, inşaat ve benzeri.Pancellent Asla Durmaz.Yayın 1080 P (1980*1080 P,16 : 9) Çözüm Endoskop.Devrim niteliğindeki üç yazılım güncellemesiyle bu endoskopu seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız.Apple Hoş geldiniz!.Piyasada en endoskop sadece fit Android sistemi telefon.Pancellent en yeni modeli piyasaya sürdü, i Phone kullanıcısı artık beklemiyor.Apple'a Hoş Geldin diyelim!.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler