.

.

New
Mr & Mrs Rustik Düğün Pastası Bıçak ve Sunucu Seti Mr ve Mrs Kek Kesme Seti için Düğün Hediyesi, doğum günü hediyesi, gelin Duş Hediye, nişan Hediye (ahşap kalp)

Mr & Mrs Rustik Düğün Pastası Bıçak ve Sunucu Seti Mr ve Mrs Kek Kesme Seti için Düğün Hediyesi, doğum günü hediyesi, gelin Duş Hediye,

₺ 44.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????Vintage Tasarım : Mr & Mrs kek bıçağı ve sunucu seti, düğüne rustik ülke hissi katan ahşap kalp etiketi ile sapı büken siyah ve beyaz çuval bezi benimsemiştir. ????Rahat Servis : Kek bıçağı 13.2 inç uzunluğunda tırtıklı paslanmaz çelik bıçağa sahipken, paslanmaz çelik kek sunucusu 10.8 inç uzunluğundadır, kekinize veya pastanıza rahat ve düzgün bir şekilde hizmet edecektir. ????Malzeme : Paslanmaz paslanmaz çelik bıçak ve pasta sunucusu,doğal çuval bezi ve kalp şeklinde ahşap. ????Mükemmel Hediye : Düğün, doğum günü partisi veya yıldönümü için etkileyici ve benzersiz bir hediye mi arıyorsunuz?şüphesiz istediğin bu!. ????Ürün garantisi ve özel servis : Pasta bıçağı ve sunucu setleri nakliye sırasında çizilebilir.Arızalı ürün alırsanız doğrudan bizimle irtibata geçiniz, biz para-geri sağlamak veya yeniden hizmet.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler