.

.

New
Metal ışık kafes, vintage lamba Guard için kolye dize ışıkları bağbozumu lamba tutucular endüstriyel avize tavan fikstür lamba gölge (1-Pack)

Metal ışık kafes, vintage lamba Guard için kolye dize ışıkları bağbozumu lamba tutucular endüstriyel avize tavan fikstür lamba gölge

₺ 35.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Kaliteli Malzeme】 Paslanmayı önlemek için siyah pas önleyici ve antioksidasyon kaplamalı yumuşak metalden yapılmıştır. 【Klasik Tasarım】 Klasik delikli tasarım, sadece ampulünüzü korumakla kalmaz, aynı zamanda ışığı daha yumuşak hale getirir. 【Kolay Kurulum】üst çap 6.7",alt çap 8", Yükseklik 6", 1-5/8 " tesisatçı Çoğu normal E26 soketine uyar ve açık alt tasarım kolay ampul değişikliklerine izin verir. 【Multi-Application】The vintage ışık kafes entryway için çok uygundur, mutfak ada, yatak odası,ev ofis veya kreş odası, aydınlatma dekorasyon.Kolye ışık ve tavan ışıklarının DIY modifikasyonu için çok uygundur. 【%100 Memnuniyet Garantisi Ve İade Edilebilir】 Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.Bir işlemle ilgili bir sorununuz varsa, bize bildirin ve sorunu çözmek için sizinle birlikte çalışacağız.bu sarkıt aydınlatma için 30 günlük tam geri ödeme ve 2 yıllık sınırlı üretici garantisi sunuyoruz.Kolye ışık satın almak için emin olabilirsiniz!.Boyutu : 1-PAKETİ.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler