.

.

New
Kum, Çakıl, Kir için Ağır Hizmet Tipi Sert Dış Mekan Peyzaj Süpürgesi, Kaldırım taşları, Kayrak ve Pürüzlü Yüzeylerde Mükemmeldir. Konut, Ticari. Sadece süpürge Kafası.

Kum, Çakıl, Kir için Ağır Hizmet Tipi Sert Dış Mekan Peyzaj Süpürgesi, Kaldırım taşları, Kayrak ve Pürüzlü Yüzeylerde Mükemmeldir. Konut,

₺ 74.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

ÇOK kullanımlı Kapalı ev kullanımı, açık ev, ticari, Endüstriyel, yemek servisi ve daha fazlası!uygulamalar.İDEAL kullanım : garaj, veranda, araba yolları, yürüyüş yolları, güverte, havuz alanları, bloklar, kaldırımlar ve daha fazlası!.AĞIR hizmet : Sert kıl lifleri , diğer süpürgelerin yapamayacağı şeyleri hareket ettirerek ağır kalıntıları hareket ettirir.ISLAK zemin : Gevşetir malç, inatçı enkaz ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR, ve kalıntı kurutulur bile.Garajları, kaldırımları, Avluyu ,güverteleri ve diğer dış yüzeyleri daha az çabayla temizlemek için mükemmeldir.Ağır hizmet tipi süpürgemiz, ağır ve ıslak kalıntıları süpürmek için dayanıklı kıllara sahiptir.Sert süpürge lifleri, kayalar ve malç gibi ağır kalıntıları süpürür Malç, kurumuş çamur ve diğer inatçı kalıntıları gevşetir Kolay temizlik için hortumla durulayın.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler