.

.

New
KORCCI Yüzme Havuzu Temizleme Yaprak Skimmer Net, 11 x 12 3/4 Yaprak Skimmer Net, Havuz Tırmık Net, İnce Püre Net. Hızlı Temizlik, Enkaz Toplama Kaldırma. (Kutup Dahil Değil)

KORCCI Yüzme Havuzu Temizleme Yaprak Skimmer Net, 11 x 12 3/4 Yaprak Skimmer Net, Havuz Tırmık Net, İnce Püre Net. Hızlı Temizlik, Enkaz

₺ 23.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Havuz, gölet, havuz ya da sıcak küvet gelen [çok fonksiyonlu Temizlik Aracı] : Kepçe yapraklar, böcekler ve enkaz. (Not kutbu da dahil olmak üzere). [Yüksek Kaliteli Malzemeler] : Yaprak skimmer ağımız kalın plastik çerçeve ve ince ağdan yapılmıştır.Çerçeve güçlü ve dayanıklıdır ve ince örgü çok küçük döküntüleri toplayabilir. [Makul Tasarım] : Düz taraf, havuzu ve astarı hasardan koruyabilen hafif bir açıya sahiptir ve havuzun herhangi bir şeklinin havuz kenarını temizlemek kolaydır. [Kullanımı Kolay] : Özel tasarım, Yaprak skimmer ağımızın kolayca hareket etmesini sağlar. water.No artık kollarını zorlamalısın!Su basıncını ve ağır ıslak kalıntıları tedavi etmek çok kolaydır. [Risksiz Satın Alma] : Yaprak skimmer ağımızla gurur duyuyoruz, size 30 gün %100 memnuniyet, para iade garantisi veriyoruz, böylece güvenle satın alabilir ve kullanabilirsiniz.Bizim ürün veya satın alma ile memnun değilseniz, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.Kolu uzunluğu : 3 8/5 inç.İnce örgü uzunluğu : 12 3/4 inç.İnce örgü genişliği : 11 inç.Dış beyaz çerçeve yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır ve ince örgüyü sabitlemek için beyaz çerçevenin içinde bir alüminyum çerçeve vardır ve kavisli tasarım havuz yaprağı skimmer ağını hasardan koruyabilir.Havuz yaprağı skimmer ağı yüksek kaliteli ince mensh'den yapılmıştır, ağ güçlü ve dayanıklıdır, ince ağ çok küçük döküntüleri toplayabilir.Sap metal alüminyumdan yapılmıştır.Plastik sap ile karşılaştırıldığında, alüminyum sap daha dayanıklıdır ve hasar görmesi kolay değildir.Sap üzerinde, direğe bağlanmak için uygun olan iki gizli toka vardır, direk ve havuz yaprağı kepçesi iyi sabitlenmiştir, böylece düşmesi kolay değildir.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler