.

.

New
Hosım 4mm Flanş Naylon Tekerlek Kilit Fındık M4 Öz-Sıkma Tırtıklı Alüminyum Donanım için Traxxas Eksenel HPI TLR ECX Modeli RC Araba Araçlar Yükseltilmiş Yedek Parçaları (8 ADET)

Hosım 4mm Flanş Naylon Tekerlek Kilit Fındık M4 Öz-Sıkma Tırtıklı Alüminyum Donanım için Traxxas Eksenel HPI TLR ECX Modeli RC Araba

₺ 23.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Great Compatible】 Compatible ile Traxxas Eksenel HPI TLR ECX RC Araba, ve daha RC modeli ölçekli Araçlar. 【Flanşlı Naylon Kendinden Sıkmalı】 Naylon uçlar, tekerleklerinizin en zorlu koşullar altında araca bağlı kalmasını sağlar. 【Yüksek Kalite】 Alüminyum alaşımdan yapılmış M4 Tekerlek Kilit Somunları, hafif, yüksek mukavemetli, korozyon direnci ve dayanıklıdır. 100 % marka yeni. 【CNC Hassas İşleme】 Delik Çapı : 4mm; Yükseklik : 5.5 mm.Tırtıklı dişlerin tabanı temiz ve pürüzsüzdür.Artan güç ve hassasiyet. 【Paket İçeriği】 8 ADET 4mm Tırtıklı Flanşlı Tekerlek Somunu alacaksınız.Neden 4mm Tekerlek Kilit Somunlarımızı Seçmelisiniz? ♦ Yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış, yüzey anodize, korozyona dayanıklı, uzun ömürlü ve daha dayanıklıdır.100 % marka yeni. ♦ CNC hassas işleme, Tırtıklı dişlerin tabanı temiz ve pürüzsüzdür.Artan güç ve hassasiyet.Orijinal parçadan kolay yükseltme. nylon Naylon uçlar, tekerleklerinizin en zorlu koşullar altında araca bağlı kalmasını sağlar. ◆ Compatible ile : RC Modelleri Arabalar, FPV Drone, Uçak, vb.Özellikler : Hex : 7mm Kalınlık : 5.5 mm Delik Çapı : 4mm Dış Taban Çapı : 9mm Malzeme : alüminyum alaşım; Naylon Paket Şunlardır : 8 ADET M4 Kilit Somunları Satış sonrası Hizmetler : Herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin.Biz 24 saat içinde size cevap verecektir.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler