.

.

New
HalterUp Sevimli ve Şık Minyatür At Yular ve Kurşun Halatlar (2 Ürün Paketi) 10 Renkte Mevcuttur ... Güçlü ve Dayanıklı Ancak Rahat Olan Mükemmel Bir Yular.

HalterUp Sevimli ve Şık Minyatür At Yular ve Kurşun Halatlar (2 Ürün Paketi) 10 Renkte Mevcuttur ... Güçlü ve Dayanıklı Ancak Rahat Olan

₺ 117.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Öğenin iade politikasını görmek için Boyut'u seçin.Koordine bindirme ve bir 3/8 inç 6ft ile bir minyatür at yular oluşan sevimli VE şık 2 öğe paketi.eşleşen düz renk kurşun.MAKSİMUM KONFOR..Yumuşak ve rahat bir his için 1 " Polipropilen.KOLAY KORUMAK İÇİN.SOLMAYA KARŞI DAYANIKLI UZUN ÖMÜRLÜ RENKLER.GÜZEL RENK SEÇİMİ..Turkuaz, Pembe, Mavi, Turuncu, Kırmızı, Siyah, Mor, Bordo, Yeşil ve Kahverengi renklerde mevcuttur.Bu mini at yular 1 tipik naylon halters göre bazı avantajları vardır (Poly)" MFP yapılır. hayvan için çok rahat olan yumuşak ve esnek olduğu için, esneme ve suya dayanıklıdır, UV dayanıklı bu yüzden naylon yapmak için hızlı olarak güneşte kaybolmayacak.600 lb. çekme dayanımı ile çok sağlam ve güvenilir yumuşak, esnek bir malzeme ama.Orta boy tipik yetişkin mini'ye uyacaktır.Orta : Burun = 16 inç; Taç (burun bandı alanından anketin etrafında ve çevresinde ve karşı taraftaki burun bandı alanına kadar ölçülür) = 23 ila 28 inç.Büyük : burun = 19 inç; Taç = 24 ila 29 inç.BURUN BANDININ NEREYE UZANMASI GEREKTİĞİNE DAİR HIZLI BİR ÖNLEM, BİR ORTAMIN VEYA BİR BÜYÜĞÜN HAYVANINIZ İÇİN EN İYİ ŞEKİLDE ÇALIŞIP ÇALIŞMAYACAĞINA DAİR İYİ BİR GÖSTERGE VERECEKTİR.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler