.

.

New
Geri Çekilebilir Bebek Kapısı, Bebekler ve Evcil Hayvanlar için Momcozy Mesh Emniyet Kapısı, Ekstra Geniş Emniyetli Bebek Kapısı 33.7 Boyunda, 55 Genişliğe Kadar Uzanır, Kapılar, Merdivenler, Koridorlar, İç/Dış Mekan için Evcil Köpek Kapısı (Gri)

Geri Çekilebilir Bebek Kapısı, Bebekler ve Evcil Hayvanlar için Momcozy Mesh Emniyet Kapısı, Ekstra Geniş Emniyetli Bebek Kapısı 33.7

₺ 164.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Geri Çekilebilir Tasarım-Geri çekilebilir bebek kapısı 55" genişliğe kadar uzanır ve 55 inç'e kadar herhangi bir kapı/merdiven genişliğine uyacak şekilde tasarlanmış 33.7" boyundadır.Örgü kullanılmadığı zaman tamamen geri çekilebilir, bu da yerden tasarruf etmenizi sağlar.Kilit Fonksiyonu-Köpek kapısının üst kısmında, bir şeyle meşgul olduğunuzda, bebeği ve küçük olanları etkili bir şekilde kilitleyen, geri çekilebilir merdiven kapısının neden bu kadar önemli olduğunu kilitlemek ve kilidini açmak için dönen bir kilitleme mekanizması vardır, bu yüzden burada seçtiğiniz kapılar için en iyi çocuk kapıları.Özellikler : .Açık / Kapalı Kalma Özelliği-Çocuk korumalı çift kilitleme mekanizması, her ebeveynin aradığı ek güvenliği sağlar.Tek Elle Kullanım-Kullanışlı bir tutamak ağzı ile hazırlanmış, sadece bir elinizle açılıp kapanmayı bir esinti yapar!.Birden Fazla Yerde Kullanma : Emniyetli bebek kapısı, birden fazla yerde kullanılmak üzere iki set montaj donanımı içerir.Paketler : . 1 x Geri Çekilebilir Bebek Kapısı. 2 x Donanım Aksesuarları. kağıt delme kılavuzu ile 1 x Kurulum Talimatları.Uçlar : . 1. Lütfen güvenli bebek/evcil hayvan kapılarını talimatlara göre takın. 2. Örgü Maksimum genişliği 54.33” (138 cm) kadardır. 3. Bu ürün sadece düz, sert duvara veya masif ahşaba monte edilmek üzere tasarlanmıştır. 4. Lütfen merdiven kapılarını merdivenlerin üst kısmına monte etmeyin. 5. Bu geniş merdiven kapısı, 6 ila 24 ay arası çocuklar ve 10 lbs ila 40 lbs (4.5 kg ila 18 kg) arasındaki evcil hayvanlar için uygundur.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler