.

.

New
Gedu Hava Die Öğütücü ile 1/4 ve 1/8 Pensetler Hava Kompresörü Aracı, Hava Düz Öğütücü ve Hava Açı Öğütücü (düz öğütücü)

Gedu Hava Die Öğütücü ile 1/4 ve 1/8 Pensetler Hava Kompresörü Aracı, Hava Düz Öğütücü ve Hava Açı Öğütücü (düz öğütücü)

₺ 140.04

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

♦ Serbest Hız : 22.000 Nominal RPM ♦ Boyut Kapasitesi : 1/4" ve 1/8 " Pensetler . ♦ 10 farklı taşlama taşı bit stili içerir. ♦ Kullanımı kolay, entegre emniyet kilidi gaz kolu yanlışlıkla çalıştırmayı önler. Quality KALİTE GARANTİSİ-Size 30 günlük para iade garantisi sunun!.Serbest Hız : 22.000 Nominal RPMHAVA Girişi : 1/4” FNPT.Collet : 1/4 "ve 1/8".Önerilen Hava Basıncı : 0.63 Mpa / 90 PSİ.Gövde Malzemesi : Döküm Alüminyum.Takım Ağırlığı : 1.22 lbs / 0.554 Kg.Dayanıklı ve hafif döküm alüminyum gövde.Hafif, dayanıklı ve rahat tutmak ve kullanmak için.Düşük titreşim, uzun bir işlem olabilir.Kullanımı kolay, entegre emniyet kilidi gaz kolu kazara çalıştırmayı önler.Ekranlı giriş filtresi istenmeyen olmamasını sağlar particles.It aletten uzaklaşmak için arka hava egzozu sunar.Çift bilyalı rulman konstrüksiyonu ile bu kalıp taşlayıcı çok ağır ve güvenilirdir.Her türlü metal hassas taşlama.Çeşitli metallerin temizlenmesi, pah kırma, taşlama, oyma, iç işleme.Kesme plastik, taş, ahşap, vb., taşlama, parlatma.Çeşitli kaynak yüzey taşlama türleri. 1 x PC Hava Die Öğütücü ile 1/4 " Collet. 2 x PC Küçük el Anahtarları. 1 x PC 1/8 " Pens. 1 x PC 1/4 " FNPT konektörü. 10 x PC Taşlama taş uçları (5 Monte Taşlar 1/4 "Sapları, 5 Monte Taşlar 1/8" Sapları) kiti siyah plastik durumda geldi, toplam 15 adet.Yüksek hassasiyetli malzeme silindir, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklı.Çerçevelerde ve gövde panellerinde pah kırma, kaynak dikişi veya pas giderme gibi uygulamalar için mükemmeldir.her işi hızlı ve kolay hale getirmek için güç, verimlilik ve ergonomi söz konusu olduğunda kalıp taşlayıcı yükseltildi.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler