.

.

New
Çocuk Bisiklet Eğitim Tekerlekleri Flaş Dilsiz Ağır Arka Tekerlek ile Stabilizatörler Monte (12 14 16 18 20 inç Çocuk Bisikleti için) 1 Çift + 1 Yansıtıcı Bant + 2 Yansıtıcı Kol Bantları

Çocuk Bisiklet Eğitim Tekerlekleri Flaş Dilsiz Ağır Arka Tekerlek ile Stabilizatörler Monte (12 14 16 18 20 inç Çocuk Bisikleti için)

₺ 38.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Güvenlik Duygusu】 Çocukların güvenliği her ebeveynin önceliğidir.Dayanıklı kalitemizin yanı sıra, bisiklet eğitim tekerlekleri seti ayrıca 1 yansıtıcı bant ve yansıtıcı kol bantları ile birlikte gelir.Her bisiklet anı neşeli ve güvenli olsun. 【Ağır hizmet tipi ve Aşınmaya dayanıklı】 Bisiklet eğitim tekerleklerimiz yüksek kaliteli plastik ,kauçuk ve çelikten, ağır hizmet tipi ve aşınmaya dayanıklıdır.Eğitim tekerlekleri uzun süre kullanılabilir, bisiklet çocukları için çok mükemmeldir. 【Kararlılık ve Güvenlik】 Çocuk bisiklet eğitim tekerleklerimiz kaymaz ve gürültüsüzdür, tekerlek tasarımı normal eğitim tekerleğinden daha kalındır ve küçük bir braket eklenmiştir.Ayrıca yansıtıcı bant ve yansıtıcı kol bantları alacaksınız, çok uzakta görülebilir away.No hangi açıdan olursa olsun, açıkça görülebilirsin.Gece veya gündüz güvenliğinize eşlik edin.Daha kararlı, çocuklar binerken daha güvenlidir. 【Ayarlanabilir】 Eğitim tekerleklerimiz, çocuğunuzun bisiklet sürme becerilerine ve seviyesine göre ayarlanabilir 12/ 14/ 16/ 18/ 20 inç bisikletler.Tekerlek sürme yanıp sönen, çocuk için daha eğlenceli getirecektir. 【%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ】 Eğitim tekerleklerinden memnun değilseniz, değiştirme veya tam para iadesi için lütfen bizimle iletişime geçin.Müşterilerimizin satın alımlarından memnun olmalarını istiyoruz ve en iyi müşteri satın alma deneyimini garanti etmek için çok çalışıyoruz. 2 x Tekerlek. 2 x Braket Kolu. 2 x Omuz Cıvatası. 2 x Kilitleme Somunu. 2 x Durdurma Bloğu. 2 x Conta. 1 x Yansıtıcı Bant. 2 x Yansıtıcı Kol Bandı.Adım 1 : Eğitim tekerleğini ve destek çubuğunu birbirine bağlayın.Sırayla, ve sonra ilk bir araya civatalar, tekerlek, conta, dirsek kol ve somun anahtarı ile onları düzeltmek.Adım 2 : Bisikletin arka aks somununu gevşetin, ardından durdurma bloğunu sabitleyin ve durdurma bloğunun sivri boynuzunu bisiklet çerçevesine sabitleyin.Adım 3 : Bisikletin veya tekerleğin boyutuna göre, destek çubuğundaki uygun delik konumunu seçin.Onları fındıkla düzeltin.Eğitim tekerlekleri, bir bisikletin arka tekerleğine paralel olarak monte edilmiş, bisiklet üzerinde kullanılabilir bir denge duygusu geliştirene kadar öğrencilere yardımcı olan ek bir tekerlek veya tekerleklerdir, tipik olarak çok küçük çocuklara bisiklet sürmeyi öğretmede kullanılırlar.Yükleme : .Adım 1 : Eğitim tekerleğini ve destek çubuğunu birbirine bağlayın.Sırayla, ve sonra ilk bir araya civatalar, tekerlek, conta, dirsek kol ve somun anahtarı ile onları düzeltmek.Adım 2 : Bisikletin arka aks somununu gevşetin, ardından durdurma bloğunu sabitleyin ve durdurma bloğunun sivri boynuzunu bisiklet çerçevesine sabitleyin.Adım 3 : Bisikletin veya tekerleğin boyutuna göre, destek çubuğundaki uygun delik konumunu seçin.Onları fındıkla düzeltin.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler