.

.

New
BrosTrend WiFi Genişletici 1200Mbps İnternet Sinyal Güçlendirici Aralığı Tekrarlayıcı, 1200 metrekareye kadar Kapsama Alanı ekleyin.ft. evinizde 2.4 GHz ve 5GHz Wi-Fi'yi Genişletin, Kolay Kurulum

BrosTrend WiFi Genişletici 1200Mbps İnternet Sinyal Güçlendirici Aralığı Tekrarlayıcı, 1200 metrekareye kadar Kapsama Alanı ekleyin.ft.

₺ 149.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. .Bu Wi Fi Güçlendirici Uzatıcı Kullanarak Akıllı telefonlar, Tabletler, Dizüstü bilgisayarlar, Hoparlörler, IP Kameralar, Çok Cihazlar, Alexa cihazlardan, 20 cihaza kadar Bağlanır Wi Fi Aralığı Artırır ve genişletilmiş kablosuz kapsama.AC1200 Wi-Fi hız : 5 GHz Wi Fi Bandında 867 Mbps aynı Anda Hız ve 2.4 GHz Bandında 300 Mbps, bu Wi Fi Extender Yükseltici tarafından Tamponlama veya Kesintisiz uzun süreli İnternet Ağına Wi Fi Cihazlar Bağlayarak Çevrimiçi 4 K Video Akışı, Çoklu kullanıcılar, Oyun, Müzik vb Keyfini çıkarın.Saniyeler içinde kolay kurulum : Mevcut Yönlendiricinizdeki WPS Düğmesine Basın ve bu Wi Fi Tekrarlayıcı Menzil Genişletici, Ağ Kapsama Alanınızı Anında Genişletir; Güçlendiricideki Akıllı LED, Mevcut Yönlendiriciyle Sinyal Gücünü Gösterir; İlk Kurulumdan Sonra Herhangi bir Elektrik Prizine Geçin.Evrensel uyumluluk : Bu Wi Fi Sinyal Güçlendiriciyi Kullanarak Piyasadaki Virgin Media, Sky, BT gibi Kablosuz Yönlendiricilerin veya ISS Ağ Geçitlerinin İnternet Kapsama Alanını Genişletin; Bu Güçlendiricinin BEYAZ rengi ve Kompakt Duvar Fişi Tasarımı, Ev Dekorunuza Kolayca Uyum Sağlar.Wi Fi Köprüsü İşlevi : Bu Wi Fi Menzil Genişletici 1 Hızlı Ethernet Bağlantı Noktasına Sahiptir, Kablolu Bir Cihazı TV, Play Station, XBox gibi Wifi'ye Bağlar; Ayrıca Başka Bir AC1200 Wi Fi Ağı Oluşturmak için Erişim Noktası (AP) Modunu da Destekler.WPS eşleştirme işlevini etkinleştirmek için mevcut Wi Fi yönlendiricideki WPS düğmesine basın, yönlendiricideki WPS LED durumu değişmelidir.Wi Fi genişleticideki WPS düğmesine 2 dakika içinde basın.Wi Fi genişleticinin Sinyal LED'i yanana kadar bekleyin, başarıyla eşleştirildi, ilk kurulum tamamlandı!.Optimum Wi-Fi performansı için lütfen Wi-Fi genişleticiyi yerden veya tavandan en az 3 metre uzağa takın.Bu Wi Fi Genişletici Sinyal Güçlendiriciyi herhangi bir elektrik prizine takmanız yeterlidir, mevcut yönlendirici ağınızın kablosuz kapsama alanını eviniz boyunca ve hatta bahçeye bile AC1200 çift bantlı Wi Fi hızı ile anında genişletebilirsiniz.5 GHz Wi Fi bandında eşzamanlı 867 Mbps genişletilmiş hız ve 2.4 GHz bandında 300 Mbps.Çevrimiçi 4 K video akışı, çok kullanıcılı oyun, yüksek kaliteli müzik vb. Için idealdir. tamponlama veya kesinti olmadan. *Ürün Model No. : E1-V1.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler