.

.

New
Blade Hawks RGB Oyun Mouse Pad, Ekstra Büyük Genişletilmiş Yumuşak LED Mouse Pad, Kaymaz Kauçuk Taban, bilgisayar Klavye Mousepad Mat (31. 5x12 İnç)

Blade Hawks RGB Oyun Mouse Pad, Ekstra Büyük Genişletilmiş Yumuşak LED Mouse Pad, Kaymaz Kauçuk Taban, bilgisayar Klavye Mousepad Mat

₺ 65.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Büyük boy】 : 800 x 300 mm/ 31 ölçülerinde. diğerlerinden daha geniş ve daha uzun olan 5×12 inç.Büyük mouse pad, klavyenize ve farenize her boyutta mükemmel uyum sağlayabilir ve ayrıca telefonlar, tabletler vb.Çevre birimleri için yeterli alan vardır. 【LED aydınlatmalı mouse pad】 : Blade Hawks RGB mouse pad 7 statik mod sağlar ve 3 dinamik mod size aradığınız seçenekleri sunar.Güç kapalı hafıza fonksiyonu, seçtiğiniz son aydınlatma modunu hatırlar.Süper parlak fiber Kroma size istediğiniz renkli bir oyun kurulumu verecektir. 【Kaymaz kauçuk taban】 : Doğal kauçuktan yapılmış olan bu oyun mousepad, masaüstünüzü sıkıca kavrayacak ve en tutkulu olduğunuz oyunlarda nihai hassasiyetin keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır about.It ayrıca, bu yeteneği daha da artıran bir doku ile birlikte gelir. 【Pürüzsüz ve su geçirmez yüzey】 : Son derece hassas fare kontrolü ve pürüzsüz bir hareket için mikro dokulu kumaş yüzeyi.Oyun mouse pad'ine sıvı sıçradığında, su damlacıkları oluşturur ve aşağı kayar.İşinizi veya oyununuzu geciktirmez. 【Tak ve çalıştır】 : Bu fare ve klavye altlığı USB ile çalışır, tak ve çalıştır, sürücü gerektirmez.Bir düğme ışık modlarını kontrol eder.Aydınlatma modunu değiştirmek için bir kez basın, parlaklığı değiştirmek için iki kez basın, açmak/kapatmak için yaklaşık 3 saniye basılı tutun.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler