.

.

New
BENECREAT 2 Rolls Degrade Takı Zanaat Alüminyum Tel (12 Ölçer, 16.4 ayaklar) Bükülebilir Metal Tel Işçiliği Projesi için-Siyah ve Altın

BENECREAT 2 Rolls Degrade Takı Zanaat Alüminyum Tel (12 Ölçer, 16.4 ayaklar) Bükülebilir Metal Tel Işçiliği Projesi için-Siyah ve Altın

₺ 29.07

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Degrade Color】 : tırmanmak degrade siyah renkler alüminyum tel yapılmış (açık mavi, mor ve altın).bu uzun bir süre için renk tutar ve solmaz ve paslı, iyi esneklik ve dayanıklılık. 【Good Quality】 : Katı alüminyum, Paslanma zanaat projeleri ve takı yapımı için harika. 【Boyut Referansı】 : Tel Boyutu - 12 Gauge (2mm) kalınlığında, 16.4 Feet (5m) uzunluğunda, günlük zanaat işleri için harika. 【Yumuşak Kırmanız gerekiyorsa, kesmek için aleti kullanabilirsiniz. 【Geniş Kullanım】 : Kolye bilezik yapımı, atlama halkaları, boncuklanma, tel dokuma ve diğer zanaat projeleri gibi benzersiz mücevher zanaat yapımı için fikir.Renk : Altın ile Siyah.

Mülkleri için

Malzeme:
Alüminyum
Renk:
Altınlar
Boyut:
2mm çapında (12 Gauge), 5 m / rulo(16.4 feet / rulo)
Paket şunlardır:
2 Rulo Alüminyum El Sanatları Teli :
BENECREAT hakkında:
Teslimattan önce sıkı kalite kontrolünün herhangi bir kalite sorunu olmadığından emin olmak için özel departmanlarımız var. :
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, müşterilerimize her zaman en tatmin edici hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. :
Yeni Kız

Kategorideki ürünler