.

.

New
Akülü diş duşu Gelişmiş Taşınabilir Profesyonel Diş Ağız Irrigator Şarj Edilebilir IPX7 Su Geçirmez 3 Modları Diş Temizleyici ile Ayrılabilir Su Tankı,FDA, RoHS, CE, FCC için Seyahat ve Ev (Siyah)

Akülü diş duşu Gelişmiş Taşınabilir Profesyonel Diş Ağız Irrigator Şarj Edilebilir IPX7 Su Geçirmez 3 Modları Diş Temizleyici ile Ayrılabilir

₺ 119.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Easy Diş telleri, implantlar ve diğer diş işleri için mükemmeldir. 【300 ML Ayrılabilir Su Deposu】 300 ML Su Haznesi 90 saniye sürekli kullanım için sürebilir.Yükseltilmiş çıkarılabilir tam açılan su depomuz, normal diş ipi diş temizleyicisi için imkansız olan kireç ve diş plağını iyice temizlemenizi sağlar. 【IPX7 Su Geçirmez Tasarım】 IPX7 su geçirmez tasarım, çift koruma sağlamak için hem dahili hem de harici olarak benimsenmiştir.Akıllı tasarım sızıntıyı önler ve oral irrigatörün banyoda duş için güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar ve temizlenmesi yıkanabilir. 【Güçlü Pil Ömrü artı birden fazla kullanıcı ve ihtiyaç için ve tüm aileniz için 4 değiştirilebilir jet ucu .Kullanım sırasında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bir yıl kalite güvencesi ve güler yüzlü müşteri hizmetleri sunuyoruz.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler