.

.

New
51 Adet Suluboya Boya Paleti ve Yarım Tava Seti Suluboya Teneke Kutu Metal Palet Boya Kutusu Kapaklı Boş Suluboya Tavaları Seyahat için Siyah Saklama Çantası ile Boyama Sanatçısı (Şık Renk)

51 Adet Suluboya Boya Paleti ve Yarım Tava Seti Suluboya Teneke Kutu Metal Palet Boya Kutusu Kapaklı Boş Suluboya Tavaları Seyahat için

₺ 29.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

İçindekiler : 1 adet suluboya boya paleti ve 50 adet monte edilmiş yarım tava alacaksınız ve palette 10 alan, paletin kapağında 2 büyük karıştırma alanı, katlanmış karıştırma tepsisinde 4 küçük karıştırma alanı var, aşağı sarkmayacak, böylece boyanız kenardan kaçmayacak ve tavaları tutan palet rafını kaldırırsanız, sizin için 4 tane daha boya karıştırma alanı var.Renk eklemeniz için boş : kapaklı metal palet boya kasamız ve suluboya tavalarımız boştur, böylece kutuya ve tavalara farklı renklerde boyalar ekleyebilirsiniz, sadece tercihinize göre, 50 yarım tava en sevdiğiniz renkleri tek bir yerde saklamanız için ideal bir yer olacaktır, sadece tavaları tüp suluboya ile doldurun.Seyahat için taşınabilir : suluboya boya paletimiz hassas ve kompakt bir üniteye katlanabilir, sağladığımız siyah saklama çantasına koyabilirsiniz, bu da seyahat ederken bile yanınızda taşımanız kolaydır ve dışarıda düşmeyi önlemek için altta küçük bir halka vardır.Boyutlar : suluboya teneke kutu yaklaşık. 4.7x2. 76x1 inç/ 12x7x2. 5 cm, ve yarım tavalar yaklaşık 0. 71x0. 59x0. 39 inç/ 1. 8x1. 5x1 cm her, sizin için uygun set almak için bir hediye olarak aşk insanlar için boyama.Yapılmış : suluboya teneke kutumuz, kullanmanız için sağlam ve dayanıklı emaye yüzeyli metal malzemeden yapılmıştır ve aynı zamanda tekrar kullanılabilir, bir süre kullanımdan sonra kolayca temizleyebilirsiniz ve tavalar, renk siparişinizi ihtiyacınıza göre yeniden düzenlemenizi sağlar, kullanımı kolaydır.Renk : Şık Renk.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler