.

.

New
3500lbs Ağır Hizmet Tipi, 14 İnç Çelik ve Ahşap Çıta Desteği Güçlendirilmiş Platform Yatak Çerçevesi, Yatak Temeli / Kutu Yay Gerekmez / Kolay Montaj / Gürültüsüz, Tam / Kral / Kaliforniya Kralı (Kraliçe)

3500lbs Ağır Hizmet Tipi, 14 İnç Çelik ve Ahşap Çıta Desteği Güçlendirilmiş Platform Yatak Çerçevesi, Yatak Temeli / Kutu Yay Gerekmez

₺ 51.00

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Stabilite Sistemi】 Güçlendirilmiş bacak yapısı ve Entegre yapı, tüm yapıyı çok daha güvenli ve sağlam, gürültüsüz, sarsılmaz hale getirir ve yapısal bükülmeyi önler. 【Sağlam Tasarım】 Nihai mukavemet ve dayanıklılık, çelik ve ahşap yapı tasarımı, çok noktalı yatak ayakları ve genişletilmiş ahşap çıtalar mükemmel destek sağlar, yatak ömrünü uzatır.benzer yatak çerçevesinden %20 daha güçlü ve daha ağırdır. 【Stabilite Sistemi】 Benzersiz entegre yapı, Güçlendirilmiş bacak yapısı ve Sessiz yastıklama contası, yatak çerçevesi temelini gıcırdama ve kaymadan arındırır, sessiz gürültüsüz, sarsılmaz ve yapısal bükülmeyi önler. 【Easy Assembly】Integrated kompakt tasarım dakika içinde kurabilirsiniz, tüm donanım ve araçları dahil / Başlık uyumlu. 【Depolama Fonksiyonu】 şiltelerin altında değerli 11.5 inç depolama alanı sağlar / 5 yıl sınırlı üretici garantisi.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler