.

.

New
216 Pcs Survival Ilk yardım kiti, Profesyonel Survival Dişli ekipman aletler Ilk Yardım Malzemeleri için SOS Acil Yürüyüş Avcılık Afet Kamp Maceraları (Siyah)

216 Pcs Survival Ilk yardım kiti, Profesyonel Survival Dişli ekipman aletler Ilk Yardım Malzemeleri için SOS Acil Yürüyüş Avcılık Afet

₺ 104.07

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Professional Survival Dişli Equipment】This profesyonel bir acil survival ekipmanları, bir büyük kapasiteli molle kılıfı ile donatılmış, saklamak için kullanılan 216 adet acil survival ekipmanları ve acil malzemeleri, kamp için tasarlanmış, yürüyüş, avcılık ve dağ bisikleti macera gezileri, herhangi bir tıbbi veya acil ihtiyaçlarını karşılamak için. 【Premium ve Dayanıklı】 el feneri, bilezik, bıçak, balıkçılık ekipmanları seti, 188 ADET ilk yardım kaynağı vb., yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir, mükemmel güvenlik ve dayanıklılık sağlar, acil ve tıbbi ihtiyaçları karşılar, kamp, vahşi yaşam veya yürüyüş gezilerinizi daha kolay ve daha rahat hale getirir. 【Kullanışlı ve Taşınabilir】 Büyük kapasiteli bir molle kılıfı ile donatılmış tüm acil durum malzemelerinin depolama ihtiyaçlarını karşılayabilir, kaybetme konusunda endişelenmeyin.Hafif sırt çantası boyutu, taşıması ve saklanması kolay, otomobillerde, Atv'lerde, yatlarda, gemilerde, bisikletlerde, motosikletlerde vb.Her yere rahatça yerleştirilebilir. Aşağıda yaygın olarak Uygulanabilir bir Özelliği Bu ilk yardım malzemeleri ve ekipmanları doktorlar için büyük hayatta kalma, askeri personel, polis, İtfaiye, ilk yardım personeli, yürüyüşçüler, kampçılar, doğa sporları meraklıları, vb.Araba, gemi, bisiklet, motosiklet, işyeri, Seyahat, Atıcılık, avcılık, kamp, yürüyüş, balıkçılık, kürek, bisiklet, doğa sporları, doğa, macera ve diğer etkinlikler için fikirdir. 【Sizin için harika bir Hediye】 216 in 1 vahşi macera acil hayatta kalma ekipmanı seti, yön belirleme, acil durumlar ve tıbbi bakımdaki farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, kamp yapmanıza, keşfetmenize ve seyahat etmenize olanak tanır worry-free.It kendiniz, aileniz, arkadaşlarınız, babanız, oğlunuz için harika bir hediye.Sadece onunla daha rahat ve güvenli bir maceranın tadını çıkarın.Renk : Siyah 1x Taktik Molle Kılıfı 1x Amerikan Bayrağı Velcro Yama 1x Kırmızı Çapraz Velcro Yama. 1 × Taktik katlanır bıçak 1 × Kılıç kartı 1 × El feneri. 1 × Kaşık 1 × Tel testere 2 × Oltalar. 1 × Paraşüt kablosu 1 × Cep körüğü 2 x Yangın tinder. 2 × Balıkçılık döner 2 × Balıkçılık şamandıra 1 × Yem. 2 × Balıkçılık ağırlığı 2 × Balıkçılık kanca 1 × Acil durum battaniyesi. 1 × Toka 1 × Hayatta kalma bileziği 1 × Çakmaktaşı taş ve kazıyıcı. 1 × Düdük 2 × Tornavida araçları 1 × İp.

Mülkleri için

Yeni Kız

Kategorideki ürünler